Genel olarak insanların sıklıkla temas ettiği en önemli eşyalardan biri koltuk ve yataklardır(en az 6 saat yatakta uyuruz). Zamanla gerek havada asılı kalan gerekse kendimizden gelen tozlar ve partüküller ciddi anlamda koltuk ve yatak üstlerinde bir katman oluşturmaktadır. Trend temizlik olarak herşeyden önce hijyen ve insan sağlığına önem veriyoruz.

Koltuk ve Yatak yüzeyine dökülen her sıvı veya katı içicek, yiyecek yüzeyden bez ve onun türevleri ile temizlendikten sonra mutlaka koltuk ve yatak içine nufüz etmektedir. Her ne kadar bez, sünger veya fırça yardımıyla temizlensede kirler alt yüzeylere bulaşmaktadır. Bu tip kirler zamanla kötü kokuya sebeb olmaktadır. Trend Temizlik olarak, özel Alman menşeili makinelerle yıkadığımız her koltuğu en az beş santim içeri nüfuz ederek detaylı ve kapsamlı temizlik yapıyoruz.

Özellikle bebek bulunan evlerde yılda en az 2 kez koltuk ve yatak yıkaması gereklidir.Profesyonel makinelerimizin yardımıyla rengi solmuş, lekeli koltuklar, çocuklar tarafından kalem veya boyayla çizilmiş koltukları itina ile yıkıyoruz. Yıkanan koltuklar normal şartlarda oda sıcaklığında 2 ile 3 saat gibi bir sürede kurumaktadır.