Kirazlı Çamaşırhane Firması Firması

Neden Biz? 

Yılların verdiği deneyim, geniş hizmet ve ürün ağı birinci sınıf ürün kullanımı kaliteli işçilik son sistem makine parkı, rekabetçi fiyatlar zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti sunar…

Kalite Politikamız
Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini hedefleyen firmamız bu alanda fiyat kalite endeksiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir

Neden Koltuk Yıkatmalıyım ? 

Genel olarak insanların sıklıkla temas ettiği en önemli eşyalardan biri koltuk ve yataklardır(en az 6 saat yatakta uyuruz). Zamanla gerek havada asılı kalan gerekse kendimizden gelen tozlar ve partüküller ciddi anlamda koltuk ve yatak üstlerinde bir katman oluşturmaktadır. Trend temizlik Koltuk Yıkama firması olarak Kirazlı bölgesinde Çamaşırhane Firması hizmeti veriyoruz ve herşeyden önce hijyen ve insan sağlığına önem veriyoruz.

Koltuk ve Yatak yüzeyine dökülen her sıvı veya katı içicek, yiyecek yüzeyden bez ve onun türevleri ile temizlendikten sonra mutlaka koltuk ve yatak içine nufüz etmektedir. Her ne kadar bez, sünger veya fırça yardımıyla temizlensede kirler alt yüzeylere bulaşmaktadır. Bu tip kirler zamanla kötü kokuya sebeb olmaktadır. Trend Temizlik olarak Kirazlı bölgesinde, özel Alman menşeili makinelerle yıkadığımız her koltuğu en az beş santim içeri nüfuz ederek detaylı ve kapsamlı temizlik yapıyoruz.

Özellikle bebek bulunan evlerde yılda en az 2 kez koltuk ve yatak yıkaması gereklidir.Profesyonel makinelerimizin yardımıyla rengi solmuş, lekeli koltuklar, çocuklar tarafından kalem veya boyayla çizilmiş koltukları itina ile yıkıyoruz. Yıkanan koltuklar normal şartlarda oda sıcaklığında 2 ile 3 saat gibi bir sürede kurumaktadır.

Trend Temizlik Pratik Ve Çamaşırhane Firması Hizmeti Kirazlı bölgesi başta olmak üzere İstanbul'un avrupa yakasında tüm ilçelerde  sunduğumuz koltuk yıkama çalışmaları, yaşam alanlarınız için gerçek bir hijyen getirmektedir. Koltuklar bezle silindiği veya profesyonel olmayan makinelerle yıkandığında, tüm kir koltuk yüzeyinden kumaşın arasına itilerek, burada bakteri oluşumuna neden olacaktır. Trend temizlik üstün performanslı koltuk yıkama çalışmalarında tüm bakterileri yok etme özelliğine sahip kimyasallar ve üstün vakum gücüne sahip makineler kullanmaktadır.

Koltuklarınızda Gerçek Bir Hijyen Sağlayın Sizler için istanbul koltuk yıkama hizmetlerinde bulunan firmamız, Kocasinan, Güneşli, Bahçelievler, Şirinevler, Yenibosna ve Kirazlı'da başta olmak üzere Kirazlı bölgesinden gelen taleplerinize cevap vermektedir.

 

Kirazlı Çamaşırhane Firması

Çamaşırhane hizmeti nedir?

Çamaşırhane servisi, müşterilerin çamaşırlarını yıkamak üzerine verilen hizmeti kapsar. Çamaşırhaneler tarafından verilen hizmet, özellikle zamanı olmayan, meşgul kişiler ve çamaşır miktarı yüksek kurumlar ile kişiler tarafından tercih edilir.Trend Temizlik olarak Çamaşırhane Hizmeti Vermekteyiz.Kocasinan, Güneşli, Bahçelievler, Şirinevler, Yenibosna ve Kirazlı'da başta olmak üzereKirazlı bölgesinde servis vererek sizlerin istediği gün ve saatte hizmet sunmaktadır. 

Kilo ile çamaşır yıkama hizmeti yada tane başı yıkama hizmeti vermekteyiz bunun yanı sıra diğer hizmet verdiğimiz sektörler organizasyon firmaları,öğrenci yurtları,düğün salonları,spor salonları,sauna,hamam gibi kurumlardır.

Çamaşırhane servisi, müşterilerin çamaşırlarını yıkamak üzerine verilen hizmeti kapsar. Değişik tarzlarda, farklı değerlere sahip pek çok çamaşırhane işletmesi vardır. Çamaşırhaneler tarafından verilen hizmet, çamaşır yıkamayı sevmeyen insanlarla birlikte, özellikle yoğun kişiler ve çamaşır miktarı yüksek organizasyonlar ile kişiler tarafından tercih edilir. Çoğu toplum, telefon rehberinde listelenmiş olarak veya çamaşırhane aracılığıyla bulunabilen çamaşır yıkama servislerine sahiptir.

Çamaşırhane seçimindeki en önemli kriter, hijyen ve temizlik olmalıdır. Her ne kadar, çamaşır makinesi her işlemden sonra durulama yapsa da bu, tek başına yeterli değildir. Yıkama işlemi sırasında kullanılan çamaşır makinelerinin bakım programları periyodik olarak yapılmalı ve gerekli ölçümler yapılarak makinelerin temizlik değerleri sürekli ölçülmelidir.

Trend Temizlik programını kısa dönemlerle değil uzun vadede tasarlayan, her dönem gelişime önem veren ve teknolojiye adapte olan hizmet verdiği tüm alanlarda Kirazlı bölgesinde ki müşterilerine güven kalite ve iş güçlerini artırmayı sosyal konumlarını korumayı değişmeyen prensibi gözüyle bakmıştır.

05304263234 telefon numarasından iletişime geçebilir Trend Temizlik firmasının ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.