Kilo ile çamaşır yıkama hizmeti yada tane başı yıkama hizmeti vermekteyiz bunun yanı sıra diğer hizmet verdiğimiz sektörler organizasyon firmaları,öğrenci yurtları,düğün salonları,spor salonları,sauna,hamam gibi kurumlardır.

Çamaşırhane servisi, müşterilerin çamaşırlarını yıkamak üzerine verilen hizmeti kapsar. Değişik tarzlarda, farklı değerlere sahip pek çok çamaşırhane işletmesi vardır. Çamaşırhaneler tarafından verilen hizmet, çamaşır yıkamayı sevmeyen insanlarla birlikte, özellikle yoğun kişiler ve çamaşır miktarı yüksek organizasyonlar ile kişiler tarafından tercih edilir. Çoğu toplum, telefon rehberinde listelenmiş olarak veya çamaşırhane aracılığıyla bulunabilen çamaşır yıkama servislerine sahiptir.

Çamaşırhane seçimindeki en önemli kriter, hijyen ve temizlik olmalıdır. Her ne kadar, çamaşır makinesi her işlemden sonra durulama yapsa da bu, tek başına yeterli değildir. Yıkama işlemi sırasında kullanılan çamaşır makinelerinin bakım programları periyodik olarak yapılmalı ve gerekli ölçümler yapılarak makinelerin temizlik değerleri sürekli ölçülmelidir.